הייעוד שלי הוא לעזור לכם,

אם רק תרצו בכך ותהיו מוכנים להתמסר למתנה שניתנה אמנם לי,

אך נועדה לשרת אתכם.

דברים אלו אני כותבת לאחר חיפוש. חיפוש רב שנים שהחל בילדותי, כאשר אובחנתי כילדה מחוננת וביקשתי להבין כיצד אוכל לתרום לחברה. חיפוש אשר הוביל אותי להכשרה מיוחדת במינה, כזו המשלבת חיבור בין רוח לחומר ובין הוויה (being) לעשייה (doing). במהלך מעל 10 שנים עבדתי כיועצת, מאמנת, מנחה ומנהלת של פרוייקטים גלובאליים לפיתוח מנהיגות. שאפתי תמיד למצויינות וזכיתי לעבוד עם מנהיגים ברחבי העולם, תוך התמחות ביעוץ ארגוני מערכתי בינלאומי ופיתוח מנהלים. עבדתי עם גופים מובילים כמו רוייטרס, האיחוד האירופי, הפורום הכלכלי העולמי ואולמפידת לונדון, במקביל למשרדי ממשלה, עמותות וגופים בטחוניים.

הקמתי את ביונימה כי הבנתי שכדי באמת לשרת את החברה שבה אני חיה אני רוצה ואף חייבת להנגיש את כל הכישורים, הידע והנסיון שלי לכלל הקהילה ולא רק למנהיגים בעמדות מפתח. לכל אחד יש את הזכות לקבל יעוץ מקצועי ומצויין במחיר בר השגה.

לימודיי הפורמאליים כוללים תואר ראשון בהצטיינות במדעי החברה מהאוניברסיטה העברית וכן תואר שני מחקרי במדעי הניהול מאוניברסיטת תל אביב, לימודים המשלבים מנהל עסקים ופסיכולוגיה. הוכשרתי גם כמאמנת ומנחה בינתרבותית בתכנית משותפת של המועצה הבריטית וארגון QoD הבריטי.

במישור הרוחני עברתי חניכות רוחניות חזקות ומשמעותיות, כולל עמידה מול המוות בגילאים שונים וצורך להוכיח אומץ וחיבור לאמת הפנימית אל מול מצבים מאוד קיצוניים. לפני 20 שנה התחלתי לתרגל יוגה ומדיטציה וללמוד פילוסופיה כללית ויהודית וכן לעסוק בהילינג בצורה בלתי פורמאלית. זכיתי ללמוד ממורים רוחניים תורות שונות ובעיקר את שיטת הריפוי והתקשור של הביואורגונומי. במקביל לכך עברתי תהליך ריפוי ארוך ומעמיק בעצמי כדי להתמיר את האגו ולהשתחרר מדפוסים כובלים של תת המודע.

היום אני יודעת כי שלל הידע שצברתי בשני המישורים מאפשר לי הסתכלות מערכתית וכוללת תוך ראיית האדם כפי שהוא והבאת אהבה ללא תנאי. בצורה זו אני זוכה ללוות אנשים בהצלחה במהלך התמודדותם עם אתגרי החיים, לעזור להם להפחית את הסבל ולחיות מתוך שמחה.

אנשים אשר חווים תהליך בביונימה מספרים על שינוי משמעותי בחייהם, הם מבינים יותר טוב את הדפוסים אשר הכתיבו עד עכשיו את האופן שבו הם חיים, מביאים בהם שינוי ובמקביל מתחברים למהותם. בכך הם הופכים למנהיגים אמיתיים של חייהם, כאשר ברשותם הכלים והידע להתמודד עם אתגרי החיים בתבונה ובחמלה.