שמי אלנה גנאור וכבר למעלה מעשר שנים אני מלווה יחידים וקבוצות מרחבי העולם כמנהלת, יועצת, מאמנת ומנחת קבוצות בארגונים מובילים בעולם, תוך התמחות בפיתוח מנהלים בעולם של כלכלה גלובלית ושונות מגדרית ותרבותית. בעברי עבדתי בתפקידי ניהול בארגונים גלובאליים מובילים, דוגמת British Council      ו- Reuters  וכיום אני עוזרת ליחידים וקבוצות להגשים את הפוטנציאל העמוק הטמון בתוכם באמצעות שיטת  "ביונימה". שיטה  זו משלבת כלים ניהוליים ויעוציים חדשניים יחד עם כלים מעולם היצירה, הרוח והתנועה. ההבנה העמוקה שלי את השפה של עולם החומר על כל מימדיו ובמקביל ההבנה את הנפש ועולם הרוח, מאפשרת לי ללוות אנשים בצורה מאוד פרקטית ויישומית ללא ויתור על מורכבויות הנפש והנשמה. תהליך הליווי מתרחש בפגישות אישיות ובסדנאות.

לימודי הפורמאליים כוללים תואר ראשון בהצטיינות במדעי החברה מהאוניברסיטה העברית וכן תואר שני מחקרי במדעי הניהול מאוניברסיטת תל אביב, לימודים המשלבים מנהל עסקים ופסיכולוגיה. הוכשרתי גם כמאמנת ומנחה בינתרבותית בתכנית משותפת של המועצה הבריטית וארגון QoD הבריטי.

במקביל למסלול ההכשרה הפורמאלי, הייתה לי הזכות הגדולה לקבל הדרכה במשך ארבע שנים, בטיפול ובליווי תהליכי ריפוי, אצל מדריכים רוחניים נפלאים. הוסמכתי לטפל בשיטת ביואורגונומי וכן בשיטת הרגרסיה ודמיון מודרך. בנוסף, אני מתרגלת מדיטציה מעל 20 שנה ומשתתפת באופן קבוע בסדנאות מדיטציה בישראל ובאסיה. בשנת 2011, ערכתי ריטריט מדיטציה שארך כחצי שנה.